95
ofert
Agnieszka Toś-Przybyłek

Manager

Licencja: 21733

biuro@7house.nieruchomosci.pl

533 777 965

zostaw wiadomość
34,92 zł/m2 cena: 2 200 zł

Opis nieruchomości

SŁONECZNE MIESZKANIE NA OSIEDLU PRZYJAŹŃ! DUŻE, PRZESTRONNE!

Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń, usytuowane na drugim piętrze - trzypiętrowego bloku.

Nieruchomość składa się z przestronnego salonu z wyjściem na balkon, kuchni otwartej na salon, dwóch niezależnych pokoi, łazienki, oddzielnej toalety oraz przedpokoju. W przedpokoju oraz w sypialni szafa zabudowana, w salonie kominek bio. 
Do mieszkania przynależy balkon.

Najem okazjonalny.

Odstępne wynosi 2 200 zł./m-c + 656,43 zł czynsz
Dodatkowo: prąd, gaz oraz woda wg. zużycia, ogrzewanie w okresie grzewczym.
Ogrzewanie miejskie, ciepła woda z sieci. 

Kaucja dwumiesięczna.
Wynagrodzenia dla agencji jednokrotność najmu.

Bardzo dobra lokalizacja! Blisko szkoły, przedszkola, przystanki autobusowe, super markety oraz liczne punkty handlowo-usługowe. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty 7HO-MW-25862
Powierzchnia 63,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Kaucja zabezp. 4400
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy, wywóz śmieci
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 656 PLN
Okna PCV
Instalacje wymienione
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1983
Usytuowanie dwustronne
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Typ kuchni z zabudową kuchenną
Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z jadalnią
Typ łazienki razem z wc
Liczba łazienek 1
Liczba WC 1
Liczba przedpokoi 1
video
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25794

Mieszkanie po kapitalnym remoncie – gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim, spójnym stylu. Wnętrze jasne, funkcjonalne i zaprojektowane z dbałością ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,55 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25833

Ogrzewanie w cenie najmu. Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni około 39 m2. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, 3 piętrowego ocieplonego bloku. Lokal składa się z dużego salonu, małej sypialni (miejsce tylko na łóżko i szafkę), ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,03 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
video
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25841

Mieszkanie po kapitalnym remoncie – gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2, po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym stylu. Wnętrze jasne, funkcjonalne i zaprojektowane z dbałością o detale. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
40,74 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Tarnowskie Góry, Osada Jana
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25853

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – TARNOWSKIE GÓRY, OSADA JANA Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone w atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Osada Jana w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku. Układ pomieszczeń: salon sypialnia oddzielna ...

Powierzchnia
38,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,56 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osada Jana