nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25864

Do wynajęcia bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z ubikacją, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,00 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25863

 Mieszkanie na wynajem – Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń  Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji.  Układ pomieszczeń:     •    2 oddzielne pokoje     •    przestronna, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,00 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
video
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice, Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice, Przyjaźń
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25862

SŁONECZNE MIESZKANIE NA OSIEDLU PRZYJAŹŃ! DUŻE, PRZESTRONNE! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń, usytuowane na drugim piętrze - trzypiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z przestronnego ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
34,92 zł
cena 2 200
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum

Bytom, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25861

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu Bytomia – bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą dostępność. Mieszkanie składa się z 4  pokoi, kuchni, toalety z wc oraz przedpokoju.  Nieruchomość ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 871,79 zł
cena 380 000
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25857

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,8 m², położone w samym centrum miasta – zaledwie 3 minuty spacerem do rynku. Lokal składa się z przestronnego salonu, osobnej kuchni, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Mieszkanie przeszło remont około ...

Powierzchnia
51,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 123,55 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty

Tarnowskie Góry, Repty
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25856

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 76,50 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na pierwszym piętrze -  w piętrowym apartamentowcu. W cenie nieruchomości - 2 miejsca ...

Powierzchnia
76,50 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
6 784,31 zł
cena 519 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty
Kryteria wyszukiwania

rozumiem