95
ofert
Agnieszka Toś-Przybyłek

Manager

Licencja: 21733

biuro@7house.nieruchomosci.pl

533 777 965

zostaw wiadomość
54,55 zł/m2 cena: 1 800 zł

Opis nieruchomości

Mieszkanie po kapitalnym remoncie – gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór!

Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim, spójnym stylu. Wnętrze jasne, funkcjonalne i zaprojektowane z dbałością o detale. Mieszkanie znjduje się na parterze, czteropiętrowego bloku. 

Układ i wykończenie:

  • salon z aneksem kuchennym,
  • oddzielna sypialnia,
  • łazienka,
  • funkcjonalny przedpokój.

Kuchnia w zabudowie, wyposażona w sprzęt AGD, z nowoczesnym blatem i efektowną złotą mozaiką. W salonie wygodna sofa, miejsce na strefę wypoczynkową oraz jadalnianą. Stylowe oświetlenie nadaje wnętrzu elegancji i charakteru. Sypialnia z dużym, komfortowym łóżkiem, zapewniająca ciszę i komfort wypoczynku.

Dodatkowe atuty:

  • nowe instalacje (elektryczna i wodno-kanalizacyjna),
  • nowe podłogi, drzwi i armatura,
  • mieszkanie bardzo zadbane, nie wymaga żadnych nakładów finansowych,
  • neutralna kolorystyka – łatwa do aranżacji.

Kaucja dwumiesięczna 3600 zł. 
Najem okazjonalny.
Wynagrodzenie dla agencji jednokrotność odstępnego. 

Ogrzewanie z sieci, ciepła woda podgrzewacz. 
Czynsz 430 zł - w czynszu administracja, ogrzewanie, fundusz remontowy, śmieci na jedną osobę. 

 

Lokalizacja:
Mieszkanie położone w samym centrum Tarnowskich Gór, w doskonałej lokalizacji zapewniającej wygodę codziennego życia.

W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się sklepy, restauracje, kawiarnie, punkty usługowe, apteki oraz tereny spacerowe.

Bardzo dobra komunikacja – szybki dostęp do przystanków autobusowych oraz dworca kolejowego.

Centrum miasta gwarantuje dostęp do pełnej infrastruktury, a jednocześnie mieszkanie zapewnia komfort i prywatność.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty 7HO-MW-25794
Powierzchnia 33,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro parter
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła, po termomodernizacji
Kaucja zabezp. 3600
Standard
Opłaty w czynszu administracja, CO, fundusz remontowy, wywóz śmieci
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 430 PLN
Okna PCV
Instalacje nowe
Balkon brak
Liczba sypialni 1

Pomieszczenia

Rodzaj kuchni aneks kuchenny - połączony z salonem
Typ łazienki razem z wc
Liczba WC 1
Liczba przedpokoi 1

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25833

Ogrzewanie w cenie najmu. Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni około 39 m2. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, 3 piętrowego ocieplonego bloku. Lokal składa się z dużego salonu, małej sypialni (miejsce tylko na łóżko i szafkę), ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,03 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
video
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście, Fazos

Tarnowskie Góry, Śródmieście, Fazos
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25855

UMEBLOWANE MIESZKANIE - TARNOWSKIE GÓRY - OS. Fazos! Do wynajęcia mieszkanie o powierzchni 33 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Os. Fazos, usytuowane na parterze - czteropiętrowego budynku. Mieszkanie składa się z pokoju, kuchni, łazienki z wc oraz przedpokoju. Jasne ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
42,42 zł
cena 1 400
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście, Fazos
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osada Jana

Tarnowskie Góry, Osada Jana
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25853

OFERTA WYNAJMU MIESZKANIA – TARNOWSKIE GÓRY, OSADA JANA Do wynajęcia funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 38,5 m², położone w atrakcyjnej i cenionej dzielnicy Osada Jana w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na 3. piętrze w zadbanym budynku. Układ pomieszczeń: salon sypialnia oddzielna ...

Powierzchnia
38,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,56 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osada Jana
video
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice, Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice, Przyjaźń
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25862

SŁONECZNE MIESZKANIE NA OSIEDLU PRZYJAŹŃ! DUŻE, PRZESTRONNE! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń, usytuowane na drugim piętrze - trzypiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z przestronnego ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
34,92 zł
cena 2 200