30,00 zł/m2 cena: 1 500 zł

Opis nieruchomości

Do wynajęcia bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z ubikacją, oraz przedpokoju. Do mieszkania przynależy balkon, oraz piwnica. Mieszkanie urządzone ze smakiem, na podłogach panele i kafle, na ścianach gładzie, okna PCV, nowe kaloryfery. W cenie najmu pozostają wszystkie meble i sprzęty AGD, które widać na zdjęciach.
Ogrzewanie centralne miejskie, ciepła woda z sieci.
Bardzo atrakcyjna lokalizacja, w pobliżu sklepy, przychodnie, szkoły, kościół, przystanek autobusowy.
Obowiązuje najem okazjonalny.
Czynsz z odstępnym 2100 zł, media płatne dodatkowo (prąd, gaz, woda, co, wywóz śmieci), kaucja 3000 zł.
Zapraszam do kontaktu.
Obowiązuje najem okazjonalny.
Mieszkanie będzie wolne od 1 lipca 2026r

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty 7HO-MW-25864
Powierzchnia 50,00 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Kaucja zabezp. 3000
Standard
Opłaty w czynszu administracja, fundusz remontowy
Opłaty wg liczników CO, gaz, prąd, woda
Liczba pięter w budynku 4
Stan lokalu Do wprowadzenia
Typ kaucji dwumiesięczna
Mies. czynsz admin. 600 PLN
Okna PCV
Balkon duży
Liczba balkonów 1
Rok budowy 1980
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25863

 Mieszkanie na wynajem – Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń  Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji.  Układ pomieszczeń:     •    2 oddzielne pokoje     •    przestronna, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,00 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Śródmieście, Fazos
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25759

Do wynajęcia kawalerka 34,22 m² – Osiedle Fazos, Tarnowskie Góry Oferuję na wynajem funkcjonalną kawalerkę o powierzchni 34,22 m², usytuowaną na 2. piętrze w czteropiętrowym, ocieplonym bloku. Mieszkanie składa się z:     •    jednego dużego, ustawnego pokoju ...

Powierzchnia
34,22 m2
Piętro
2
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
35,07 zł
cena 1 200
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście, Fazos
video
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25794

Mieszkanie po kapitalnym remoncie – gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 33 m2, po generalnym remoncie, wykończone w eleganckim, spójnym stylu. Wnętrze jasne, funkcjonalne i zaprojektowane z dbałością ...

Powierzchnia
33,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
54,55 zł
cena 1 800
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25833

Ogrzewanie w cenie najmu. Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni około 39 m2. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, 3 piętrowego ocieplonego bloku. Lokal składa się z dużego salonu, małej sypialni (miejsce tylko na łóżko i szafkę), ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,03 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście