Biuro nieruchomości Śląsk

Nasze śląskie biuro nieruchomości działa na rynku od lat. Pomagamy naszym klientom w sprzedaży, kupnie oraz wynajmie różnego typu nieruchomości. Zajmujemy się obiektami i działkami zlokalizowanymi na terenie Tarnowskich Gór, Kozłowej Góry, Piekar Śląskich, Kalet, Tworoga i Świerklańca. Poznajemy potrzeby oraz oczekiwania naszych klientów i wychodzimy im naprzeciw.   Zapraszamy do współpracy! 

Lokal na miarę Twoich potrzeb

Doskonale wiemy, że osoby zainteresowane zakupem lub wynajmem lokalu mają różne preferencje co do jego usytuowania, standardu oraz ceny. W naszej  bazie ogłoszeń znajdziecie nieruchomości w stanie deweloperskim przeznaczone do wykończenia, jak również w stanie pod klucz. Znajdziemy idealnie dopasowane do Waszych potrzeb kawalerki, duże mieszkanie dwupoziomowe, domy wolnostojące, lokale na biuro. Nasze biuro nieruchomości służy też wsparciem w kupnie działek.

Pośrednictwo w sprzedaży nieruchomości

Nasza agencja nieruchomości służy też wsparciem w kwestiach związanych ze sprzedażą lokalu ‒ przygotowujemy dokumentację fotograficzną, sporządzamy treść ogłoszenia, pozyskujemy klientów i dbamy o to, by sprzedaż mieszkania, domu czy działki, hali magazynowej, produkcyjnej czy handlowej przebiegała sprawnie i bez najmniejszych problemów. 

Wynajem mieszkania

Kolejną dziedziną, w której specjalizuje się nasze śląskie  biuro nieruchomości jest pośrednictwo w wynajmie. Pomożemy znaleźć mieszkanie, dom bądź halę  dostosowane do Twoich indywidualnych potrzeb.

Dlaczego warto współpracować z naszym biurem? 

  • Oszczędność czasu ‒ zlecenie fachowcom kwestii związanych ze sprzedażą mieszkania  czy zakupem wymarzonego lokum pozwala zaoszczędzić sporo czasu.  
  • Pełne wsparcie merytoryczne. 
  • Wiedza z zakresu prawa, marketingu i reklamy, a także rozeznanie w grupie deweloperów i znajomość rynku to gwarancja sprawnego i bezproblemowo przebiegającego procesu kupna i sprzedaży. 
  • Pomagamy również osobom, które ubiegają się o kredyt na zakup nieruchomości. 
  • Każdy z naszych klientów może liczyć na praktyczne porady dotyczące zarówno kupna, jak i sprzedaży nieruchomości. 
Nieruchomości Śląskie? zapraszamy do współpracy!