Kredyt na mieszkanie - doradztwo


7 House Nieruchomości współpracuje z doradcami finansowymi, którzy znajdą dla Państwa najkorzystniejszy produkt kredytowy spośród szerokiej oferty kilkudziesięciu banków. Pozwoli to zaoszczędzić Państwa czas i wybrać ofertę najbardziej odpowiadającą Państwa potrzebom.

Jak kupić mieszkanie na kredyt?

W przypadku chęci kupna wymarzonego domu lub mieszkania realną barierą większości osób jest brak wystarczających funduszy. Wtedy przychodzi pytanie jak dostać kredyt na mieszkanie lub jaki kredyt na dom wybrać? Zadaniem doradców finansowych jest pomoc związana z inwestycjami w nieruchomości. Kredyt hipoteczny na mieszkanie to duże i poważne zobowiązanie. Biuro nieruchomości 7 House pomoże Państwu świadomie wybrać najlepszą ofertę kredytową, która będzie najbardziej opłacalną i najwygodniejszą spośród szerokiej oferty dostępnej na rynku. Uzyskanie zgody na kredyt daje duże pojęcie, na temat jaką część wynagrodzenia można przeznaczyć na jego spłatę, a jaki procent powinien pozostać na codzienne wydatki. Wzrastające stopy procentowe są nieprzewidywalne, dlatego pomoc specjalistów daje pewność uzyskania najlepszych warunków.

Kredyt na budowę domu — po co mi doradca finansowy?

Doradcy mieszkaniowi spełniają kilka kluczowych funkcji, które mogą być bardzo pomocne w procesie kupna mieszkania na kredyt.

Mają szeroką wiedzę

Kupno nieruchomości wymaga znacznych nakładów finansowych. W rezultacie często konieczne jest zaciągnięcie kredytu w banku. Zadaniem profesjonalnych konsultantów jest analiza rynku oraz pomoc w znalezieniu najlepszej oferty kredytowej, która będzie korzystna pod względem stopy procentowej, okresu spłacania, czy wielkości rat. 

Są dobrze zorientowani w przepisach podatkowych i prawnych

Kupując dom, należy wziąć pod uwagę wiele kwestii prawnych i podatkowych. Konsultant nie tylko pomoże dobrać idealną ofertę kredytu, ale także dopilnuje by wszelkie zasady i zobowiązania były spełnione. W perspektywie czasu pozwala to na obniżenie całkowitych kosztów kupna mieszkania na kredyt. 

Oszczędzają Państwa czas

Wybór kredytu na mieszkanie czy dom wiąże się z obszernymi poszukiwaniami dostępnych ofert w bankach. Doradcy w 7 House Nieruchomości posiadają oferty 25 banków w jednym miejscu. Dodatkowo znają dobrze te oferty, co pozwala im na szybką, profesjonalną i skuteczną pomoc Państwu w osiągnięciu swoich celów i spełnieniu marzeń o własnym domu. 

Pomagają w doborze najlepszego rozwiązania

Konsultanci ds. finansowych mogą działać jako pośrednicy. Pomagają w uzyskaniu najlepszej oferty w danym banku, biorąc pod uwagę wcześniejsze wymagania i oczekiwania. Dzięki ich pomocy mogą Państwo bezpiecznie podjąć decyzję dotyczącą wyboru odpowiedniego kredytu, a jednocześnie nie spędzając przy tym wielu godzin. 

OFERUJEMY poprzez naszego doradcę finansowego:

  • nieodpłatne, profesjonalne doradztwo kredytowe,
  • pomoc w wyborze najkorzystniejszej oferty kredytowej,
  • wybór najdogodniejszego dla Klienta systemu rat oraz waluty,
  • świadome zaplanowanie okresu kredytu,
  • skompletowanie wszystkich niezbędnych dokumentów,
  • negocjacje indywidualnych warunków kredytowych w bankach
  • kontrolę nad całym procesem kredytowania.

U nas znajdziesz ofertę 25 banków w jednym miejscu.