Biuro nieruchomości 7 House to nowoczesna, dynamicznie rozwijająca się firma. Oferujemy usługi z zakresu pośrednictwa przy sprzedaży, kupnie, wynajmie domów, mieszkań, gruntów, lokali użytkowych i nieruchomości komercyjnych.
 

Biuro nieruchomości 7house

Naszą siłą są ludzie.
Młody, dynamiczyny zespół, sprawnie funkcjonujący, działający w rzetelny sposób.

Ludzie, którzy doradzą Państwu najlepsze rozwiązania, oparte o ciągle rosnącą jakość, doświadczenie, wiedzę i zaangażowanie pracowników.

To Nasz Zespół tworzy prawdziwy kapitał firmy.
Wysokie standardy obsługi oraz doskonała znajomość rynku nieruchomości to podstawa naszego działania.

My dbamy o naszych klientów.
Nasze usługi są kompleksowe i na najwyższym poziomie. Zajmujemy się kojarzeniem stron i uczestniczymy w transakcji od początku do końca, poprzez przygotowanie umowy przedwstępnej, rezerwacyjnej, skompletowanie dokumentów niezbędnych do transakcji, protokołów zdawczo-odbiorczych przekazania mediów w oparciu o najwyższe standardy. 
Prowadzimy profesjonalne negocjacje dla obu stron w przyjaznej atmosferze, aby uzyskać satysfakcję oraz zadowolenie naszych Klientów.
Na terenie woj. śląskiego wypracowaliśmy warunki współpracy ze sprawdzonymi kancelariami notarialnymi, dzięki czemu gwarantujemy opłaty transakcyjne na najniższym poziomie. 
Dodatkowo zapewniamy kompleksową obsługę w uzyskaniu najkorzystniejszego kredytu dla Kupującego. Korzyścią wyboru naszego Agenta d/s kredytów jest oszczędność czasu oraz komfort zaaranżowania spotkania w dogodnym terminie i miejscu dla naszego Klienta. 

Powierzone nam zadania wykonujemy z pasją, dbając o to, by nasi klienci byli zadowoleni.
Współpracujemy z największymi portalami internetowymi: gratka.pl, otodom.pl, allegro.pl, domiporta.pl, nieruchomosci-online.pl, morizon.pl, domy.pl, facebook, i wiele innych.
Dzięki otwartości oraz innowacyjności poszukujemy nieustannie nowych dróg dalszego rozwoju na rynku nieruchomości.

Szeroka oferta nieruchomości w Tarnowskich Górach i okolicach

Nasza bogata oferta zaspokoi oczekiwania najbardziej wymagających klientów.

Prowadzimy kompleksową obsługę również w języku angielskim.

Biuro Nieruchomości 7 House należy do Bielsko-Częstochowsko-Katowickiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami.

Oferujemy:

  • Najwyższe standardy w pełni profesjonalnej i kompleksowej obsługi w zakresie: kupna, sprzedaży, wynajmu i najmu
  • Najwyższą na rynku klasę doświadczonych doradców. Wyspecjalizowanych w realizacji standardowych i niecodziennych ofert
  • Bezpieczeństwo realizowanych transakcji:  sumienność, staranność i pełna kontrola na wszystkich stopniach przebiegu transakcji,
  • Pośrednictwo w uzyskaniu korzystniejszego i bezpiecznego kredytu,
  • Doradztwo inwestycyjne na najwyższym poziomie.

Działamy w oparciu o Standardy Zawodowe Pośredników w Obrocie Nieruchomościami oraz Ustawę o Gospodarce Nieruchomościami. Posiadamy wszelkie niezbędne uprawnienia i licencje do prowadzenia biura nieruchomości:
Licencję zawodową Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami nr 21733,
Ubezpieczenie od odpowiedzialności cywilnej za szkody mogące wyniknąć w związku z wykonywaniem czynności pośrednictwa, nr polisy 802/903012441420.
 

 

Własna nieruchomość, to nie tylko cztery ściany, to także stan umysłu.
Przestrzeń kształtująca naszą osobowość, w której rozpoczynamy i kończymy każdy dzień
.

 
biuro nieruchomości 7house