video
mieszkanie na sprzedaż - Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25845

Inwestycja w stanie surowym otwartym – możliwość zakupu całości lub połowy budynku! KLIENT NIE PŁACI 2% PCC! 340 000,00 zł. brutto! (w tym 23% vat) Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda,gaz, szambo. Budynek mieszkalny ...

Powierzchnia
198,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
1 717,17 zł
cena 340 000
mieszkanie na sprzedaż - Miasteczko Śląskie
video
mieszkanie na sprzedaż - Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25844

Inwestycja w stanie surowym otwartym – możliwość zakupu całości lub połowy budynku! KLIENT NIE PŁACI 2% PCC! CENA: 800 000,00 PLN brutto. ( w tym 23% vat) Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda, gaz, szambo. Budynek ...

Powierzchnia
396,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
2 020,20 zł
cena 800 000
mieszkanie na sprzedaż - Miasteczko Śląskie
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice

Tarnowskie Góry, Opatowice
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25829

KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC!!! BEZCZYNSZOWE!!! DOSKONAŁA LOKALIZACJA!!! Do sprzedania nowe mieszkania w doskonałej lokalizacji w Tarnowskich Górach - Opatowice. Dostępne mieszkania : NA PARTERZE z ogródkiem i tarasem - 69,35 m2/ REZERWACJA Dostępne pod klucz. Układ: ...

Powierzchnia
84,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 726,19 zł
cena 565 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Radzionków

Radzionków
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25827

Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 w Radzionkowie przy ul. Knosały. Lokal usytuowany na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, łazienki z ubikacją, oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 666,67 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Radzionków
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty

Tarnowskie Góry, Repty
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25821

Dwupoziomowy apartament 117,61 m² z dużym tarasem – Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to propozycja, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena ...

Powierzchnia
117,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 401,71 zł
cena 515 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki

Tarnowskie Góry, Bobrowniki
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25817

KAMERALNE OSIEDLE! Do sprzedaży apartament o powierzchni 80,79 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Bobrowniki Śląskie - usytuowany na pierwszym piętrze. Do mieszkania przynależy ogródek oraz poddasze, wiata na dwa samochody. Mieszkanie Bezczynszowe, Pełna Własność! FUNKCJONALNY ...

Powierzchnia
81,00 m2
Piętro
1
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
8 876,54 zł
cena 719 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem