Tarnowskie Góry
lokal na wynajem

7HO-LW-25385

Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł  20 m2 - 1400 zł  128 m2 - 8300 zł  Na wynajem lokal o powierzchni 13 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy ...

Powierzchnia
13,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
92,31 zł
cena 1 200
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
lokal na wynajem

7HO-LW-25383

Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł  20 m2 - 1400 zł  128 m2 - 8300 zł  Na wynajem lokal o powierzchni 40 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy przy głównej ...

Powierzchnia
40,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
62,50 zł
cena 2 500
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
lokal na wynajem

7HO-LW-25382

Lokale na wynajem ul. Krakowska dostępne lokale : 28 m2 - 2000 zł 40 m2 - 2500 zł 13 m2 - 1200 zł  20 m2 - 1400 zł  128 m2 - 8300 zł  Na wynajem lokal o powierzchni 28 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na pierwszym piętrze wyremontowanej kamienicy ...

Powierzchnia
28,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
71,43 zł
cena 2 000
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry, Śródmieście
lokal na wynajem

7HO-LW-25262

LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY NA WYNAJEM TARNOWSKIE GÓRY! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25,5 m2, usytuowany na drugim piętrze - dwupiętrowego biurowca. Do lokalu przynależy jedno miejsce postojowe, lokal wyposażony w klimatyzację.  Budynek składa się z części biurowo-administracyjnej, ...

Powierzchnia
25,50 m2
Piętro
2
Cena za m2
42,00 zł
cena 1 071
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Radzionków
lokal na sprzedaż

7HO-LS-25044

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2, usytuowany na działce o powierzchni 522 m2. Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe (98 m2 i 50 m2) i pomieszczenie gospodarcze ...

Powierzchnia
495,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
2 424,24 zł
cena 1 200 000
lokal na sprzedaż - Radzionków

Bytom, Centrum
lokal na wynajem

7HO-LW-24870

Prezentujemy  Lokal w doskonałej lokalizacji, lokal wyremontowany gotowy do wynajmu od zaraz ! Lokal znajduje się w ścisłym centrum miasta na przeciwko galerii handlowej, możliwość  wynajmu pod sklep ,gabinet weterynaryjny.   Powierzchnia całkowita 172 m2 ...

Powierzchnia
172,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
40,70 zł
cena 7 000
lokal na wynajem - Bytom, Centrum
Kryteria wyszukiwania

rozumiem