nowa oferta
działka na sprzedaż - Tworóg, Brynek

Tworóg, Brynek
działka na sprzedaż

7HO-GS-25860

Wyjątkowa działka o powierzchni 1143 m² położona bezpośrednio przy lesie (wejście do lasu) — idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury. Kameralna, malownicza okolica z zabudową nowoczesnych domów jednorodzinnych tworzy prestiżowe i spokojne ...

Powierzchnia
1 143,00 m2
Cena za m2
261,59 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Tworóg, Brynek
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tworóg, Brynek

Tworóg, Brynek
działka na sprzedaż

7HO-GS-25848

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - BRYNEK, Z KAŻDEJ STRONY ŚCIANA LASU! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2620 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona w Tworogu - dzielnica Brynek. Urokliwa, cicha okolica, z dala ...

Powierzchnia
2 620,00 m2
Cena za m2
162,00 zł
cena 424 440
działka na sprzedaż - Tworóg, Brynek

Świerklaniec, Nakło Śląskie
działka na sprzedaż

7HO-GS-25818

OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ - NAKŁO ŚLĄSKIE   Parametry działki: Powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m, kanalizacja, gaz - około 80m). Do potwierdzenia u dostawców.  MPZP - ...

Powierzchnia
2 032,00 m2
Cena za m2
220,00 zł
cena 447 040
działka na sprzedaż - Świerklaniec, Nakło Śląskie

Tworóg, Boruszowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25803

DZIAŁKA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - BORUSZOWICE, Przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Boruszowice, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka o powierzchni 2234 m2. Szerokość od frontu: 52 cm Urokliwa, cicha okolica, z dala od ...

Powierzchnia
2 234,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 290 420
działka na sprzedaż - Tworóg, Boruszowice
video
działka na sprzedaż - Świerklaniec

Świerklaniec
działka na sprzedaż

7HO-GS-25790

DZIAŁKA z pozwoleniem na budowę w Spokojnej Okolicy! Zabudowa samych Nowych Domów! -  Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2370 m2 - położona w Świerklańcu! Działka w kształcie prostokąta, media: prąd na działce, studnia głębinowa na działce ...

Powierzchnia
2 370,00 m2
Cena za m2
337,13 zł
cena 799 000
działka na sprzedaż - Świerklaniec

Zbrosławice, Wilkowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25785

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - WILKOWICE, Przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Wilkowice w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka o powierzchni 1718 m2. Możliwość podziału działki na dwie. Urokliwa, cicha okolica, ...

Powierzchnia
1 718,00 m2
Cena za m2
290,45 zł
cena 499 000
działka na sprzedaż - Zbrosławice, Wilkowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem