nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Radzionków

Radzionków
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25827

Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 w Radzionkowie przy ul. Knosały. Lokal usytuowany na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, łazienki z ubikacją, oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 666,67 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Radzionków

Tarnowskie Góry, Śródmieście
lokal na wynajem

7HO-LW-25826

Nowoczesne lokale usługowe do wynajęcia przy głównej drodze przelotowej – doskonała widoczność i duży potencjał dla biznesu. Do wynajęcia lokale o powierzchni 50 m² oraz 100 m² w nowym pawilonie usługowym. Budynek posiada duże przeszklone witryny, które zapewniają ...

Powierzchnia
100,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
56,00 zł
cena 5 600
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty

Tarnowskie Góry, Repty
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25821

Dwupoziomowy apartament 117,61 m² z dużym tarasem – Tarnowskie Góry / Repty Śląskie w sąsiedztwie Rezerwatu Segiet. Szukasz przestrzeni, światła i czegoś wyjątkowego? Ten apartament to propozycja, która zdecydowanie wyróżnia się na rynku. Sprzedaż - stan deweloperski. /Cena ...

Powierzchnia
117,00 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 401,71 zł
cena 515 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty
video
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum

Bytom, Centrum
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25820

NOWOCZESNE M2 w Centrum Bytomia! Do wynajęcia nowe mieszkanie o powierzchni 31,14 m2 w wyremontowanej kamienicy w Bytomiu - w Centrum, usytuowane na pierwszym - trzypiętrowego budynku (odremontowana kamienica). Mieszkanie po kapitalnym remoncie, nowe. Mieszkanie ...

Powierzchnia
31,14 m2
Piętro
1
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
51,38 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Bytom, Centrum

Tarnowskie Góry, Śródmieście
lokal na wynajem

7HO-LW-25819

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
56,00 zł
cena 2 800
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Świerklaniec, Nakło Śląskie
działka na sprzedaż

7HO-GS-25818

OFERTA DZIAŁKI BUDOWLANEJ - NAKŁO ŚLĄSKIE   Parametry działki: Powierzchnia 2032 m2 Media: w drodze dojazdowej gaz, prąd, woda, kanalizacja. (Woda, prąd oddalone od frontu działki około 30m, kanalizacja, gaz - około 80m). Do potwierdzenia u dostawców.  MPZP - ...

Powierzchnia
2 032,00 m2
Cena za m2
220,00 zł
cena 447 040
działka na sprzedaż - Świerklaniec, Nakło Śląskie
Kryteria wyszukiwania

rozumiem