nowa oferta
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Łubne

Mierzęcice, Łubne
dom na sprzedaż

7HO-DS-25843

Dom na sprzedaż – Mierzęcice, 240 m², działka 790 m² Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m², usytuowany na działce o powierzchni 790 m² w Mierzęcicach. Nieruchomość wybudowana w 1990 roku z cegły, dodatkowo docieplona od wewnątrz styropianem ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
790 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
3 041,67 zł
cena 730 000
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Łubne
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świerklaniec

Świerklaniec
dom na sprzedaż

7HO-DS-25842

Wyjątkowy dom z potencjałem / 149 m2/ Fotowoltaika/Działka 456 m2 Na sprzedaż przestronny dom, który łączy funkcjonalność, komfort i ogromny potencjał aranżacyjny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 149 m2, w całości podpiwniczona. Idealna propozycja zarówno dla ...

Powierzchnia
218,98 m2
Powierzchnia działki [m2]
456 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 498,13 zł
cena 985 000
dom na sprzedaż - Świerklaniec
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kalety, Drutarnia

Kalety, Drutarnia
dom na sprzedaż

7HO-DS-25838

Na sprzedaż: Dom parterowy o wysokim standardzie – gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m²/ perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: Kalety/Drutarnia. Działka: 2044m2/ duża, piękne liczne nasadzenia w ogrodzie, miejsce na relaks.  Media: ...

Powierzchnia
195,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 044 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
27 174,36 zł
cena 5 299 000
dom na sprzedaż - Kalety, Drutarnia
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki

Tarnowskie Góry, Bobrowniki
działka na sprzedaż

7HO-GS-25837

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu WP - tereny zorganizowanej i nieuciążliwej działalności produkcyjno-wytwórczej i technicznej, ...

Powierzchnia
1 332,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 333 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Lasowice

Tarnowskie Góry, Lasowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25836

Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowskich Górach – idealna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1249 m², położona w spokojnej, bardzo dobrze skomunikowanej części Tarnowskich Gór. Działka jest w całości ogrodzona, z dojazdem drogą ...

Powierzchnia
1 249,00 m2
Cena za m2
288,23 zł
cena 360 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Lasowice
video
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Pniowiec

Tarnowskie Góry, Pniowiec
działka na sprzedaż

7HO-GS-25834

DZIAŁKA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY PRZY LESIE! PNIOWIEC Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 786 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja. Szerokość działki od frontu: 29 m. Dojazd ...

Powierzchnia
786,00 m2
Cena za m2
248,09 zł
cena 195 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Pniowiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem