Zbrosławice, Wieszowa
działka na sprzedaż

7HO-GS-25051

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1108 m2 położona w miejscowości Wieszowa. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 38 m x 29 m. Działka płaska, nieogrodzona. Dojazd  częściowo drogą asfaltową, częściowo utwardzoną. Media w drodze: prąd, woda i kanalizacja. Udział ...

Powierzchnia
1 108,00 m2
Cena za m2
290,00 zł
cena 321 320
działka na sprzedaż - Zbrosławice, Wieszowa

Świerklaniec, Nakło Śląskie
działka na sprzedaż

7HO-GS-25050

Na sprzedaż malowniczo położona działka budowlana o powierzchni 1207 m2 w Nakle Śląskim. Dojazd do działki drogą publiczną i drogą prywatną. Udział w drodze prywatnej w cenie nieruchomości. Działka o nieregularnym kształcie. Media w drodze: prąd, gaz, woda, kanalizacja.  Spokojna ...

Powierzchnia
1 207,00 m2
Cena za m2
318,97 zł
cena 385 000
działka na sprzedaż - Świerklaniec, Nakło Śląskie

Tarnowskie Góry, Bobrowniki
działka na sprzedaż

7HO-GS-25048

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu WP - tereny zorganizowanej i nieuciążliwej działalności produkcyjno-wytwórczej i technicznej, ...

Powierzchnia
1 830,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 457 500
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki

Ożarowice, Niezdara
dom na sprzedaż

7HO-DS-25045

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 169,6 m2 usytuowana na działce o powierzchni 938 m2.  W cenie nieruchomości indywidualny projekt budowlany, który przewiduje: - piwnicę  - parter: wiatrołap  4,9 m2              garderoba ...

Powierzchnia
374,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
938 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
1 065,42 zł
cena 399 000
dom na sprzedaż - Ożarowice, Niezdara

Radzionków
lokal na sprzedaż

7HO-LS-25044

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2, usytuowany na działce o powierzchni 522 m2. Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe (98 m2 i 50 m2) i pomieszczenie gospodarcze ...

Powierzchnia
495,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
2 424,24 zł
cena 1 200 000
lokal na sprzedaż - Radzionków

Ożarowice, Niezdara
działka na sprzedaż

7HO-GS-25043

Powierzchnia
374,50 m2
Cena za m2
1 068,09 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Ożarowice, Niezdara
Kryteria wyszukiwania

rozumiem