Zbrosławice, Wieszowa
działka na sprzedaż

7HO-GS-25231

DZIAŁKA - WIESZOWA - GMINA ZBROSŁAWICE! Do sprzedaży działka budowlano-rolna przy lesie o powierzchni 8848 m2 w Wieszowej - gmina Zbrosławice. II 24.MN, ustala się przeznaczenie - tereny zabudowy mieszkaniowej niskiej intensywności II 30.RP, II 5.RP - przeznaczenie ...

Powierzchnia
8 848,00 m2
Cena za m2
67,81 zł
cena 599 970
działka na sprzedaż - Zbrosławice, Wieszowa

Świerklaniec, Nowe Chechło
działka na sprzedaż

7HO-GS-25202

Prezentujemy malowniczą działkę budowlaną w urokliwym miejscu. Działka  o regularnym kształcie o powierzchni 902m2 , położona na terenie częściowo porośniętym drzewami, idealnie nadaje się na stworzenie swojej własnej oazy z dala od zgiełku miasta. Położenie działki ...

Powierzchnia
902,00 m2
Cena za m2
400,00 zł
cena 360 800
działka na sprzedaż - Świerklaniec, Nowe Chechło

Bytom, Centrum
działka na sprzedaż

7HO-GS-25166

 Prezentujemy Działkę budowlaną o powierzchni 731m2   Dokumenty przygotowane do pozwolenia na budowę : Opinia techniczna stwierdzająca wpływ inwestycji na budynki sąsiednie. Pozwolenie Prezydenta Miasta Bytomia na lokalizację zjazdu publicznego z drogi gminnej. Pozwolenie ...

Powierzchnia
731,00 m2
Cena za m2
615,60 zł
cena 450 000
działka na sprzedaż - Bytom, Centrum

Tarnowskie Góry, Rybna
działka na sprzedaż

7HO-GS-25103

Na sprzedaż działka budowlana – Tarnowskie Góry, Rybna – 1175 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m², położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór – Rybna. Lokalizacja: Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, przy bocznej, ...

Powierzchnia
1 175,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 352 500
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Rybna

Zbrosławice, Ptakowice
hala na sprzedaż

7HO-HS-25056

Na sprzedaż teren inwestycyjny z budynkiem biurowo - usługowym + hala (warsztat) z nową bramą wjazdową, na terenie działki dodatkowo znajduje się mniejsza hala o konstrukcji stalowej z zamontowaną suwnicą. Działka o powierzchni 2200 m2 pozwala na wydzielenie jeszcze ...

Powierzchnia
263,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 200 m²
Cena za m2
2 539,51 zł
cena 670 000
hala na sprzedaż - Zbrosławice, Ptakowice

Kalety, Drutarnia
działka na sprzedaż

7HO-GS-25052

Na sprzedaż działka budowlana położona w malowniczej okolicy w Kaletach (Drutarnia) przy ul. Wesołej. Działka otoczona z każdej strony lasem. Dojazd do nieruchomości drogą gminną nieutwardzoną. Działka w kształcie prostokąta o wymiarach 21 m od frontu na 38 m. Na działce ...

Powierzchnia
800,00 m2
Cena za m2
331,25 zł
cena 265 000
działka na sprzedaż - Kalety, Drutarnia
Kryteria wyszukiwania

rozumiem