Świerklaniec
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25495

Nowoczesne Apartamenty w Tarnowskich Górach – Spokojna Lokalizacja Blisko Natury! Kupujący nie płaci PCC!    Zapraszamy do zapoznania się z ofertą nowo powstałej inwestycji obejmującej 30 komfortowych, energooszczędnych apartamentów, zlokalizowanej w cichej ...

Powierzchnia
74,41 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 449,27 zł
cena 554 300
mieszkanie na sprzedaż - Świerklaniec

Świerklaniec
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25494

Powierzchnia
66,76 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 639,30 zł
cena 510 000
mieszkanie na sprzedaż - Świerklaniec

Radzionków
dom na sprzedaż

7HO-DS-25488

KOMFORTOWY DOM JEDNORODZINNY W ZABUDOWIE SZEREGOWEJ         KLIENT NIE PŁACI 2% PCC! Powierzchnia całkowita - 118 m2 Powierzchnia użytkowa - 102 m2 PARTER -  wiatrołap, hol, przestronny salon z wyjściem na taras, kuchnia z jadalnią, toaleta oraz garaż. PIĘTRO ...

Powierzchnia
118,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
190 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 847,46 zł
cena 690 000
dom na sprzedaż - Radzionków

Bobrowniki, Twardowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25486

Oferujemy Państwu na sprzedaż działkę budowlaną w Twardowicach, gmina Bobrowniki - blisko lotniska Pyrzowice Działka o nieregularnym kształcie - trójkąta.  Nieruchomość do wykarczowania, porośnięta krzewami i drzewami. Media w drodze, przy samej działce (prąd, ...

Powierzchnia
1 400,00 m2
Cena za m2
153,57 zł
cena 215 000
działka na sprzedaż - Bobrowniki, Twardowice

Tarnowskie Góry, Repty
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25484

OSTATNIE MIESZKANIE!!! NOWA INWESTYCJA! DOSKONAŁA LOKALIZACJA! KUPUJĄCY NIE PŁACI PCC! Do sprzedania dwa apartamenty usytuowane w Tarnowskich Górach - Repty Śląskie. - A2 PIĘTRO - powierzchnia 68m2 - 479 000 zł. UKŁAD: klatka schodowa, salon z kuchnią, ...

Powierzchnia
68,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 044,12 zł
cena 479 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty

Tarnowskie Góry, Pniowiec
działka na sprzedaż

7HO-GS-25483

Działka w cichej i spokojnej okolicy nieopodal lasu Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 615 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Pniowiec. Działka o nieregularnym kształcie przybliżonym do trapezu media: prąd, woda, kanalizacja. Szerokość działki od frontu: ...

Powierzchnia
615,00 m2
Cena za m2
320,33 zł
cena 197 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Pniowiec
Kryteria wyszukiwania

rozumiem