nowa oferta
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Łubne

Mierzęcice, Łubne
dom na sprzedaż

7HO-DS-25843

Dom na sprzedaż – Mierzęcice, 240 m², działka 790 m² Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m², usytuowany na działce o powierzchni 790 m² w Mierzęcicach. Nieruchomość wybudowana w 1990 roku z cegły, dodatkowo docieplona od wewnątrz styropianem ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
790 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
3 041,67 zł
cena 730 000
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Łubne
nowa oferta
dom na sprzedaż - Świerklaniec

Świerklaniec
dom na sprzedaż

7HO-DS-25842

Wyjątkowy dom z potencjałem / 149 m2/ Fotowoltaika/Działka 456 m2 Na sprzedaż przestronny dom, który łączy funkcjonalność, komfort i ogromny potencjał aranżacyjny. Nieruchomość o powierzchni użytkowej 149 m2, w całości podpiwniczona. Idealna propozycja zarówno dla ...

Powierzchnia
218,98 m2
Powierzchnia działki [m2]
456 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
4 498,13 zł
cena 985 000
dom na sprzedaż - Świerklaniec
video
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25841

Mieszkanie po kapitalnym remoncie – gotowe do zamieszkania w Centrum Tarnowskich Gór! Do wynajęcia nowoczesne mieszkanie o powierzchni 54 m2, po generalnym remoncie, wykończone w nowoczesnym stylu. Wnętrze jasne, funkcjonalne i zaprojektowane z dbałością o detale. ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
40,74 zł
cena 2 200
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kalety, Jędrysek

Kalety, Jędrysek
dom na sprzedaż

7HO-DS-25840

Dom energooszczędny w Kaletach – Jędrysek | 135,5 m² | działka 675 m² Na sprzedaż nowoczesny dom jednorodzinny o powierzchni całkowitej 135,5 m², usytuowany na działce 675 m² w spokojnej i zielonej dzielnicy Kalet – Jędrysku. Budynek został wybudowany w 2017 roku ...

Powierzchnia
135,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
675 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
5 166,05 zł
cena 700 000
dom na sprzedaż - Kalety, Jędrysek
nowa oferta
dom na sprzedaż - Kalety, Drutarnia

Kalety, Drutarnia
dom na sprzedaż

7HO-DS-25838

Na sprzedaż: Dom parterowy o wysokim standardzie – gotowy do zamieszkania. Powierzchnia użytkowa: 195,21 m²/ perfekcyjnie zagospodarowana przestrzeń. Lokalizacja: Kalety/Drutarnia. Działka: 2044m2/ duża, piękne liczne nasadzenia w ogrodzie, miejsce na relaks.  Media: ...

Powierzchnia
195,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 044 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
27 174,36 zł
cena 5 299 000
dom na sprzedaż - Kalety, Drutarnia
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki

Tarnowskie Góry, Bobrowniki
działka na sprzedaż

7HO-GS-25837

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu WP - tereny zorganizowanej i nieuciążliwej działalności produkcyjno-wytwórczej i technicznej, ...

Powierzchnia
1 332,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 333 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki
Kryteria wyszukiwania

rozumiem