Bytom
działka na sprzedaż

7HO-GS-25555

Prezentujemy teren komercyjny na trasie Bytom – Tarnowskie Góry  DK 11, nieruchomość doskonale położona, składająca się z dwóch brył, które posiadają niezależne wjazdy. Teren charakteryzuje się dużą przepustowością ruchu kołowego co zapewni nowemu właścicielowi bardzo ...

Powierzchnia
12 067,00 m2
Cena za m2
323,20 zł
cena 3 900 000
działka na sprzedaż - Bytom

Ruda Śląska
lokal na wynajem

7HO-LW-25553

Do wynajęcia: Lokal użytkowy 230 m² – topowa lokalizacja, idealny pod handel lub usługi! Wyjątkowa okazja wynajmu lokalu użytkowego o powierzchni 230 m², zlokalizowanego w reprezentacyjnej kamienicy z bezpośrednim wejściem od ulicy, na dużym, tętniącym życiem osiedlu. To ...

Powierzchnia
260,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
11,54 zł
cena 3 000
lokal na wynajem - Ruda Śląska

Mierzęcice, Toporowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25550

Prezentujemy działkę budowlaną 900m2 Działka uzbrojona (sieć wodociągowa , prąd. Działka o charakterze działki górskiej.   Wymiary - 23x39x24x39     Wydane warunki zabudowy : wskaźnik zabudowy do15% (czyli do 135m2), szerokość elewacji frontowej ...

Powierzchnia
900,00 m2
Cena za m2
161,11 zł
cena 145 000
działka na sprzedaż - Mierzęcice, Toporowice

Świerklaniec, Orzech
dom na sprzedaż

7HO-DS-25549

 Na sprzedaż: Dom w zabudowie bliźniaczej 143 m² – działka 340 m² Stan surowy zamknięty • Doskonała lokalizacja • Duży potencjał aranżacyjny Lokalizacja: Cicha, spokojna okolica z szybkim dojazdem do miast aglomeracji śląskiej. W pobliżu sklepy, węzły komunikacyjne, ...

Powierzchnia
143,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 636,36 zł
cena 520 000
dom na sprzedaż - Świerklaniec, Orzech

Koziegłowy (gw), Siedlec Duży
działka na sprzedaż

7HO-GS-25548

Prezentujemy piękną malowniczą działkę budowlaną (zabudowa zagordowa) w spokojnej okolicy, Powierzchnia 2400 m2. (Możliwość zakupu większej działki lub mniejszej , scalenie) Działka o regularnym kształcie na posadowienie domu, niepowtarzalny klimat tworzy linia ...

Powierzchnia
2 400,00 m2
Cena za m2
51,25 zł
cena 123 000
działka na sprzedaż - Koziegłowy (gw), Siedlec Duży

Tarnowskie Góry, Strzybnica
działka na sprzedaż

7HO-GS-25547

Prezentujemy działkę budowlaną  w pobliżu lasu , w drugiej linii zabudowy,  zlokalizowana przy lesie idealnie nadaje się na budowę własnego domu oraz stworzenie oazy spokoju. Nieruchomość w trakcie podziału. Wymiary działki około   35m x 22 m.    Działka na ...

Powierzchnia
776,00 m2
Cena za m2
380,00 zł
cena 294 880
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Strzybnica
Kryteria wyszukiwania

rozumiem