video
działka na sprzedaż - Zbrosławice, Wilkowice

Zbrosławice, Wilkowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25631

Działka z rozpoczętą budową domu jednorodzinnego, z pełnym podpiwniczeniem, z dużym garażem, przy lesie!   Do sprzedaży działka budowlano-rolna o powierzchni 6036 m2 z rozpoczętą budową domu w Wilkowicach - dzielnica Zbrosławic. Działka w kształcie prostokąta, rozpoczęta ...

Powierzchnia
6 036,00 m2
Cena za m2
186,05 zł
cena 1 123 000
działka na sprzedaż - Zbrosławice, Wilkowice

Tworóg, Koty
działka na sprzedaż

7HO-GS-25630

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - KOTY, PRZY LASIE! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1148 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona w Tworogu - dzielnica Koty. Urokliwa, cicha okolica, z dala od zgiełku ulicznego, ...

Powierzchnia
1 148,00 m2
Cena za m2
160,00 zł
cena 183 680
działka na sprzedaż - Tworóg, Koty

Tworóg, Boruszowice
dom na sprzedaż

7HO-DS-25622

Wyjątkowa rezydencja na sprzedaż – Boruszowice | 2 800 000 zł Wyjątkowa propozycja dla osób poszukujących ciszy, prywatności oraz komfortu życia w otoczeniu natury. Nieruchomość położona w Boruszowicach, zaledwie 10 km od centrum Tarnowskich Gór, w bezpośrednim sąsiedztwie ...

Powierzchnia
300,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 913 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 333,33 zł
cena 2 800 000
dom na sprzedaż - Tworóg, Boruszowice

Tarnowskie Góry, Lasowice
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25611

Nowoczesny Apartament Premium – Tarnowskie Góry, Osiedle Lasowice Agent prowadzący: Wiktoria Spałek 576 777 145  Zapraszam do zapoznania się z ofertą wyjątkowego apartamentu zlokalizowanego na jednym z najbardziej pożądanych i prestiżowych osiedli w Tarnowskich ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
9 230,77 zł
cena 1 200 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Lasowice

Tarnowskie Góry, Lasowice
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25609

Poszukiwany DOM na zamianę za nowoczesny apartament! Moja klientka poszukuje domu parterowego (dopuszczalne również poddasze użytkowe), który spełni poniższe wymagania. Wymagania dotyczące domu: • 4 sypialnie + przestronny salon z kuchnią i jadalnią Jeśli dom ...

Powierzchnia
130,00 m2
Piętro
5
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
0,01 zł
cena 1
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Lasowice

Boronów
dom na sprzedaż

7HO-DS-25608

???? Na sprzedaż dom w zabudowie bliźniaczej – Boronów Ul. Grabińska 7 Aktualizacja ceny – atrakcyjna oferta! Z przyjemnością informujemy, że **cena domu w zabudowie bliźniaczej w Boronowie przy ul. Grabińskiej 7 została obniżona z 865 000 zł do 799 000 zł! To ...

Powierzchnia
120,00 m2
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
6 658,33 zł
cena 799 000
dom na sprzedaż - Boronów
Kryteria wyszukiwania

rozumiem