Zbrosławice, Wilkowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25670

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - WILKOWICE, Przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Wilkowice w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka o powierzchni 859 m2. Możliwość kupienia całej działki 1718 m2. Urokliwa, cicha ...

Powierzchnia
859,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 283 470
działka na sprzedaż - Zbrosławice, Wilkowice

Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25667

Działka na sprzedaż w atrakcyjnej dzielnicy Starych Tarnowice - Os. Kolejarzy !! Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 2075 m2 w Tarnowskich Górach, dzielnica Stare Tarnowice - Os. Kolejarzy. Dojazd do działki drogą gminną.  Wymiary działki: około 37 m x ...

Powierzchnia
2 075,00 m2
Cena za m2
481,92 zł
cena 999 990
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice

Tworóg
działka na sprzedaż

7HO-GS-25664

Działka budowlana - Inwestycyjna!   Do sprzedaży działka budowlana o powierzchni 3003 m2 w Tworogu.  Działka w kształcie prostokąta. Działka w planie zagospodarowania 20MN - tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Do działki  przynależy udział w drodze.  Dostępne ...

Powierzchnia
3 003,00 m2
Cena za m2
80,00 zł
cena 240 240
działka na sprzedaż - Tworóg

Zbrosławice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25646

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni 891 m2 w Zbrosławicach, o wymiarach 32 m x 28 m Dojazd do działki drogą asfaltową gminną oraz drogą prywatną - utwrdzoną, uzbrojoną w wodę oraz prąd. Media: prąd, woda na działce. Cena działki: 320 zł/m2 Dodatkowo ...

Powierzchnia
891,00 m2
Cena za m2
320,00 zł
cena 285 120
działka na sprzedaż - Zbrosławice

Bytom, Centrum
lokal na wynajem

7HO-LW-25635

WYREMONTOWANY LOKAL W ŚCISŁYM CENTRUM BYTOMIA!     Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni ok. 105 m2. Ulokowany na parterze w kamienicy. Lokal składa się z jednego przestronnego pomieszczenia - sali sprzedażowej, biura, zaplecza magazynowego, toalety. Wejście ...

Powierzchnia
105,00 m2
Piętro
parter
Cena za m2
95,24 zł
cena 10 000
lokal na wynajem - Bytom, Centrum

Tarnowskie Góry, Repty
lokal na wynajem

7HO-LW-25633

LOKAL BIUROWO-USŁUGOWY NA WYNAJEM! Do wynajęcia lokal o powierzchni 25 m2, usytuowany na pierwszym piętrze. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni oraz toalety.  Lokal klimatyzowany. Budynek ogrodzony wraz z parkingiem, wejście do budynku ...

Powierzchnia
25,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
40,00 zł
cena 1 000
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry, Repty
Kryteria wyszukiwania

rozumiem