Tarnowskie Góry, Sowice
dom na sprzedaż

7HO-DS-25712

Ekskluzywny dom w Tarnowskich Górach – blisko centrum i lasu. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie, zlokalizowany w Tarnowskich Górach – zaledwie ok. 1,5 km od centrum miasta oraz 500 m od terenów leśnych. Nieruchomość zaprojektowana ...

Powierzchnia
232,93 m2
Powierzchnia działki [m2]
795 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 444,90 zł
cena 2 200 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Sowice

Tarnowskie Góry, Rybna
dom na sprzedaż

7HO-DS-25711

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 100 m2 w spokojnej zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór - Rybna. Nieruchomość usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 506 m2. Dojazd do domu drogą gminną asfaltową. Na parterze znajduje się salon, duża kuchnia oraz ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
506 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 990,00 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Rybna

Bytom, Rozbark
lokal na wynajem

7HO-LW-25707

  Lokal na wynajem – Bytom | 45 m² | I piętro Do wynajęcia lokal użytkowy o powierzchni 45 m², usytuowany na 1 piętrze budynku w dobrej, dobrze skomunikowanej części Bytomia. To idealna przestrzeń pod działalność biurową, kancelarię, usługi finansowe, ubezpieczeniowe, ...

Powierzchnia
45,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
42,22 zł
cena 1 900
lokal na wynajem - Bytom, Rozbark

Bytom, Rozbark
lokal na wynajem

7HO-LW-25706

Lokal na wynajem – Bytom | 60 m² | Wysoki parter Do wynajęcia funkcjonalny lokal użytkowy o powierzchni 60 m², zlokalizowany na wysokim parterze. Idealny pod działalność usługową, biurową, kosmetyczną, medyczną, gabinet, pracownię, showroom lub punkt sprzedaży. W ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
wysoki parter
Cena za m2
48,33 zł
cena 2 900
lokal na wynajem - Bytom, Rozbark

Praszka, Kozieł
działka na sprzedaż

7HO-GS-25694

DZIAŁKA BUDOWLANA 1943 m² | KOZIEŁ | BLISKO LASU | WARUNKI ZABUDOWY Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w miejscowości Kozieł, gmina Praszka, powiat oleski, województwo opolskie. Nieruchomość z wydanymi i aktualnymi warunkami zabudowy pod budowę ...

Powierzchnia
1 943,00 m2
Cena za m2
67,50 zł
cena 131 153
działka na sprzedaż - Praszka, Kozieł

Tarnowskie Góry, Śródmieście
lokal na wynajem

7HO-LW-25671

LOKAL BIUROWY NA WYNAJEM - TARNOWSKIE GÓRY! Do wynajęcia lokal o powierzchni 33,17 m2, usytuowany na pierwszym piętrze - piętrowego biurowca. Biurowiec jednopiętrowy. Lokal składa się z jednego pomieszczenia, wspólnej kuchni, jadalni oraz łazienki z wc. Dostępne ...

Powierzchnia
33,17 m2
Piętro
1
Cena za m2
54,27 zł
cena 1 800
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
Kryteria wyszukiwania

rozumiem