Katowice, Śródmieście
lokal na wynajem

7HO-LW-25735

Przestrzeń pod szkołę, szkolenia, studio – centrum Katowice Oferujemy funkcjonalne lokale o elastycznym przeznaczeniu w centrum Katowic – idealne dla działalności usługowej, edukacyjnej i kreatywnej. Co oferujemy: przestrzenie open space oraz sale wykładowe ...

Powierzchnia
70,00 m2
Piętro
2
Cena za m2
47,00 zł
cena 3 290
lokal na wynajem - Katowice, Śródmieście

Zbrosławice, Ptakowice
dom na sprzedaż

7HO-DS-25729

BEZ PCC !!! TU ZNAJDZIESZ SWÓJ DOM!  REWELACYJNA LOKALIZACJA! OSTATNI BUDYNEK NA SPRZEDAŻ   Prywatne osiedle domów jednorodzinnych 4 Typy nowoczesnych i energooszczędnych domów z funkcjonalnym układem rewelacyjna lokalizacja, zielona i spokojna okolica ...

Powierzchnia
144,50 m2
Powierzchnia działki [m2]
549 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 906,57 zł
cena 998 000
dom na sprzedaż - Zbrosławice, Ptakowice

Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25727

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze - 4 piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobno kuchni, łazienki ...

Powierzchnia
49,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 464,65 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice

Tarnowskie Góry, Opatowice
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25720

Gotowy do zamieszkania nowoczesny apartament o powierzchni 75,40 m² położony na 1 piętrze, zaprojektowany z myślą o komforcie - – w pełni umeblowany i wyposażony.  Dzięki zastosowanej fotowoltaice oraz nowoczesnym rozwiązaniom budowlanym nieruchomość cechują bardzo ...

Powierzchnia
75,40 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
9 482,76 zł
cena 715 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice

Tarnowskie Góry
lokal na wynajem

7HO-LW-25716

Na wynajem lokal o powierzchni 20 m2 w Tarnowskich Górach. Lokal znajduje się na parterze wyremontowanej kamienicy przy głównej ulicy handlowo- usługowej. Nieruchomość gotowa do adaptacji i dostępna od zaraz. Okna PCV, na podłogach panele. Ogrzewanie miejskie. Budynek ...

Powierzchnia
20,00 m2
Piętro
przyziemie
Cena za m2
100,00 zł
cena 2 000
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry

Zbrosławice, Wieszowa
dom na sprzedaż

7HO-DS-25713

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Wieszowej, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. Nieruchomość z dużym potencjałem – idealna dla rodziny lub jako dom dla dwóch pokoleń. Budynek o powierzchni ok. 180 m² całkowitej (154 m² użytkowej) posadowiony ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
607 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 327,78 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Zbrosławice, Wieszowa
Kryteria wyszukiwania

rozumiem