Bobrowniki, Dobieszowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25762

 ATRAKCYJNA DZIAŁKA W DOBIESZOWICACH! Do sprzedania atrakcyjna działka o powierzchni 704 m2, działka położona w Dobieszowicach - gmina Bobrowniki Będzińskie. Działka w kształcie prostokąta, media: prąd, woda, kanalizacja, dojazd do działki drogą gminną oraz prywatną ...

Powierzchnia
995,00 m2
Cena za m2
270,00 zł
cena 268 650
działka na sprzedaż - Bobrowniki, Dobieszowice
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty

Tarnowskie Góry, Repty
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25760

Do sprzedania apartament o powierzchni użytkowej 71 m2, znajdujący się w Tarnowskch Górach - w Reptach Śląskich, do mieszkania przynależy ogródek. Nieruchomość usytuowana jest na parterze -  w piętrowym apartamentowcu. W cenie nieruchomości - 2 miejsca parkongowe! Możliwość ...

Powierzchnia
71,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 309,86 zł
cena 519 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty

Zabrze
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25758

Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu – osiedle Borsiga | 60 m² | 1 piętro | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu Borsiga w Zabrzu. Budynek obecnie ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 916,67 zł
cena 295 000
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze
video
obiekt na sprzedaż - Miasteczko Śląskie

Miasteczko Śląskie
obiekt na sprzedaż

7HO-BS-25757

Inwestycja w stanie surowym otwartym – możliwość zakupu całości lub połowy budynku! Na sprzedaż rozpoczęta inwestycja w stanie surowym otwartym. Media: prąd, woda, szambo. Budynek mieszkalny składa się z: - 2 niezależnych mieszkań po ok. 100 m² każde -   ...

Powierzchnia
198,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
509 m²
Cena za m2
1 969,70 zł
cena 390 000
obiekt na sprzedaż - Miasteczko Śląskie

Ożarowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25749

Działka budowlano-usługowa w Ożarowicach.    Do sprzedania działka o powierzchni 1358 m2 w Ożarowicach. Media: woda, prąd, gaz i kanalizacja bezpośrednio przed działką w drodze asfaltowej. Dojazd do nieruchomości drogą asfaltową, zamontowana brama.  Teren przeznaczony ...

Powierzchnia
1 358,00 m2
Cena za m2
184,09 zł
cena 250 000
działka na sprzedaż - Ożarowice

Ożarowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25744

Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę o powierzchni 1245 m², zlokalizowaną w miejscowości Ożarowice. Nieruchomość ma kształt prostokąta o wymiarach około 25 m szerokości (od frontu) oraz 50 m długości, co czyni ją bardzo funkcjonalną i łatwą do zagospodarowania. Charakterystyka ...

Powierzchnia
1 245,00 m2
Cena za m2
212,85 zł
cena 265 000
działka na sprzedaż - Ożarowice
Kryteria wyszukiwania

rozumiem