video
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice, Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice, Przyjaźń
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25862

SŁONECZNE MIESZKANIE NA OSIEDLU PRZYJAŹŃ! DUŻE, PRZESTRONNE! Do wynajęcia komfortowe mieszkanie o powierzchni 63 m2 w Tarnowskich Górach - dzielnica Osiedle Przyjaźń, usytuowane na drugim piętrze - trzypiętrowego bloku. Nieruchomość składa się z przestronnego ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
34,92 zł
cena 2 200
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum

Bytom, Centrum
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25861

Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 78 m², położone w samym sercu Bytomia – bezpośrednio przy rynku. Lokal znajduje się na 2. piętrze, co zapewnia wygodę oraz dobrą dostępność. Mieszkanie składa się z 4  pokoi, kuchni, toalety z wc oraz przedpokoju.  Nieruchomość ...

Powierzchnia
78,00 m2
Piętro
2
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
4 871,79 zł
cena 380 000
mieszkanie na sprzedaż - Bytom, Centrum
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tworóg, Brynek

Tworóg, Brynek
działka na sprzedaż

7HO-GS-25860

Wyjątkowa działka o powierzchni 1143 m² położona bezpośrednio przy lesie (wejście do lasu) — idealna propozycja dla osób ceniących ciszę, prywatność i bliskość natury. Kameralna, malownicza okolica z zabudową nowoczesnych domów jednorodzinnych tworzy prestiżowe i spokojne ...

Powierzchnia
1 143,00 m2
Cena za m2
261,59 zł
cena 299 000
działka na sprzedaż - Tworóg, Brynek
video
dom na sprzedaż - Tworóg, Brynek

Tworóg, Brynek
dom na sprzedaż

7HO-DS-25859

Jeśli szukasz miejsca, które robi wrażenie od pierwszego kroku — właśnie je znalazłaś - dom pod lasem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość położona w Brynku, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, gdzie prywatność, cisza i natura stają się codziennością. To propozycja dla ...

Powierzchnia
200,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
1 175 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
8 750,00 zł
cena 1 750 000
dom na sprzedaż - Tworóg, Brynek
video
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Osiedle Kotarbińskiego

Zabrze, Osiedle Kotarbińskiego
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25858

KOMFORTOWE, W PEŁNI WYPOSAŻONE MIESZKANIE w Zabrzu, przy ul. Tatarkiewicza Gotowe do zamieszkania, po kapitalnym remoncie! Do sprzedaży mieszkanie o powierzchni 52,50 m2, usytuowane na trzecim piętrze, czteropiętrowego bloku w Zabrzu - zielona część Zabrze- Osiedle ...

Powierzchnia
52,50 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 142,86 zł
cena 375 000
mieszkanie na sprzedaż - Zabrze, Osiedle Kotarbińskiego
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25857

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 51,8 m², położone w samym centrum miasta – zaledwie 3 minuty spacerem do rynku. Lokal składa się z przestronnego salonu, osobnej kuchni, sypialni, łazienki z toaletą oraz przedpokoju. Mieszkanie przeszło remont około ...

Powierzchnia
51,80 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 123,55 zł
cena 369 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry
Kryteria wyszukiwania

rozumiem