Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25805

NOWY BEZCZYNSZOWY APARTAMENT !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC  !!!  II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż!  Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu w nowej Inwestycji!  Oddanie koniec września 2026 r. st. deweloperskiego! DOSKONAŁA ...

Powierzchnia
74,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 121,62 zł
cena 749 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice

Tarnowskie Góry, Opatowice
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25804

Na sprzedaż nowoczesne, komfortowe apartamenty wykonane w oparciu o najnowocześniejszą technologię i zgodnie z najwyższymi standardami technicznymi, z zachowaniem doskonałej funkcjonalności oraz nowoczesnego designu. Energooszczędna konstrukcja czyli prefabrykowana ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
7 916,67 zł
cena 380 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice

Tworóg, Boruszowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25803

DZIAŁKA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - BORUSZOWICE, Przy Lesie! Do sprzedania atrakcyjna działka w malowniczej okolicy - Boruszowice, w bezpośrednim sąsiedztwie lasu. Działka o powierzchni 2234 m2. Szerokość od frontu: 52 cm Urokliwa, cicha okolica, z dala od ...

Powierzchnia
2 234,00 m2
Cena za m2
130,00 zł
cena 290 420
działka na sprzedaż - Tworóg, Boruszowice
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25801

Nowoczesny apartament 77,3 m² | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży OSTATNIE PIĘTRO w ofercie! NOWE BEZCZYNSZOWE APARTAMENTY !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC  !!!  Oddanie koniec września 2026 r. st. deweloperskiego! Na sprzedaż ...

Powierzchnia
84,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 613,10 zł
cena 555 500
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25800

NOWY BEZCZYNSZOWY APARTAMENT !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC  !!!  II etap inwestycji o wysokim standardzie na sprzedaż!  Oferta poniżej została sprzedana w starym etapie, możliwość zakupu w nowej Inwestycji!  Oddanie koniec września 2026 r. st. deweloperskiego! WYKOŃCZENIE ...

Powierzchnia
80,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
10 187,50 zł
cena 815 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice

Tarnowskie Góry, Opatowice
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25799

Powierzchnia
65,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
7 692,31 zł
cena 500 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice
98
ofert
Agnieszka Toś-Przybyłek

Manager

Licencja: 21733

biuro@7house.nieruchomosci.pl

533 777 965