video
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
lokal na wynajem

7HO-LW-25813

Ostatni LOKAL USŁUGOWY NA WYNAJEM TARNOWSKIE GÓRY - ŚRÓDMIEŚCIE o powierzchni 54 m2! NOWY, NOWOCZESNY BUDYNEK! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu, w świetnej lokalizacji Tarnowskich Gór. Do wynajęcia ostatatnie ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
64,81 zł
cena 3 500
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście
video
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
lokal na wynajem

7HO-LW-25812

Ostatnie dwa LOKALE USŁUGOWE NA WYNAJEM TARNOWSKIE GÓRY - ŚRÓDMIEŚCIE o powierzchni 14 m2! NOWY, NOWOCZESNY BUDYNEK! Komfortowe gabinety lekarskie i fizjoterapeutyczne. Oferujemy bardzo wysoki standard lokalu, w świetnej lokalizacji Tarnowskich Gór. Do wynajęcia ...

Powierzchnia
14,00 m2
Piętro
1
Cena za m2
100,00 zł
cena 1 400
lokal na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry
dom na sprzedaż

7HO-DS-25811

DOM W ŚCISŁYM CENTRUM TARNOWSKICH GÓR! TARNOWSKIE GÓRY - ul. ZIELONA - OFERTA TYLKO W NASZYM BIURZE! DOM IDEALNIE NADAJE SIĘ NA DOM DWURODZINNY! NIEZALEŻNA KLATKA SCHODOWA! Do sprzedaży dom jednorodzinny łączony garażem o powierzchni około 185 m2 + 36 m2 garaż, ...

Powierzchnia
185,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
577 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 237,84 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tworóg, Świniowice
dom na sprzedaż

7HO-DS-25809

NA SPRZEDAŻ DOMY W SPOKOJNEJ OKOLICY ŚWINIOWICE - GMINA TWORÓG! NOWA INWESTYCJA! Na sprzedaż wolnostojący parterowy dom z antresolą o powierzchni 120 m2 usytuowany na działce o powierzchni około 500 m2 w Świniowicach. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na ...

Powierzchnia
120,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
4 991,67 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Tworóg, Świniowice
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25807

Nowoczesny apartament 86,7 m² | ogródek lub duży balkon | centrum Tarnowskich Gór | II etap sprzedaży OSTATNIE PIĘTRO w ofercie! NOWE BEZCZYNSZOWE APARTAMENTY !!! KUPUJĄCY NIE PŁACI 2% PCC  !!!  Oddanie koniec września 2026 r. st. deweloperskiego! Na sprzedaż ...

Powierzchnia
93,60 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 143,16 zł
cena 575 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście
video
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry

Tarnowskie Góry
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25806

NOWA INWESTYCJA! NOWE OSIEDLE! PRZESTRONNY, SŁONECZNY APARTAMENT W CENTRUM MIASTA!  KLIENT NIE PŁACI 2% PCC! DOSKONAŁA LOKALIZACJA!!!  Do sprzedania apartament o powierzchni 83,11 m2, usytuowany w Tarnowskich Górach - Centrum Miasta. Apartament usytuowany ...

Powierzchnia
83,11 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 365,06 zł
cena 529 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry
98
ofert
Agnieszka Toś-Przybyłek

Manager

Licencja: 21733

biuro@7house.nieruchomosci.pl

533 777 965