Radzionków
lokal na sprzedaż

7HO-LS-25044

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2, usytuowany na działce o powierzchni 522 m2. Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe (98 m2 i 50 m2) i pomieszczenie gospodarcze ...

Powierzchnia
495,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
2 424,24 zł
cena 1 200 000
lokal na sprzedaż - Radzionków

Ożarowice, Niezdara
działka na sprzedaż

7HO-GS-25043

Na sprzedaż rozpoczęta budowa domu jednorodzinnego o powierzchni użytkowej 169,6 m2 usytuowana na działce o powierzchni 938 m2.  W cenie nieruchomości indywidualny projekt budowlany, który przewiduje: - piwnicę  - parter: wiatrołap  4,9 m2              garderoba ...

Powierzchnia
374,50 m2
Cena za m2
1 068,09 zł
cena 400 000
działka na sprzedaż - Ożarowice, Niezdara

Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-24435

Do sprzedania piękna działka budowlana, usytuowana w Tarnowskich Górach (Stare Tarnowice). Jedna z najlepszy lokalizacji! Zielona i bardzo spokojna okolica, w sąsiedztwie nowa zabudowa, w pobliżu park. Dogodny dojazd do centrum miasta oraz do miast sąsiadujących. Powierzchnia ...

Powierzchnia
670,00 m2
Cena za m2
335,82 zł
cena 225 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Stare Tarnowice

Tworóg, Boruszowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-24010

Do sprzedania działka budowlana o powierzchni około 12 000 m2 , usytuowana w Boruszowicach. Media: woda i prąd w ulicy. Gaz planowany jest na przyszły rok. Dojazd drogą asfaltową. W sąsiedztwie las i zabudowa jednorodzinna.  

Powierzchnia
12 000,00 m2
Cena za m2
208,33 zł
cena 2 500 000
działka na sprzedaż - Tworóg, Boruszowice

Tarnowskie Góry, Bobrowniki
działka na wynajem

7HO-GW-23028

DZIAŁKA  IDEALNA POD INWESTYCJĘ ! Do wynajęcia rogowa działka przy ruchliwej drodze w Tarnowskich Górach. Działka o powierzchni 5121 m2 posiada wszystkie media w drodze. Serdecznie zapraszam na prezentację.  

Powierzchnia
5 121,00 m2
Cena za m2
1,50 zł
cena 7 681
działka na wynajem - Tarnowskie Góry, Bobrowniki