Tarnowskie Góry, Opatowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25602

Na sprzedaż działka budowlana – Tarnowskie Góry, Opatowice, ul. Wiśniowa Oferujemy na sprzedaż atrakcyjną działkę budowlaną o powierzchni 1000 m², położoną w Tarnowskich Górach – Opatowice, przy ulicy Wiśniowej. Działka ma regularny kształt prostokąta, o wymiarach ...

Powierzchnia
1 000,00 m2
Cena za m2
465,00 zł
cena 465 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Opatowice

Radzionków
dom na sprzedaż

7HO-DS-25472

Cena do negocjacji. Na sprzedaż wyremontowana kamienica w pobliżu Urzędu Miejskiego w Radzionkowie. Budynek o powierzchni użytkowej 495 m2, usytuowany na działce o powierzchni 522 m2. Na parterze znajdują się dwa lokale użytkowe (98 m2 i 50 m2) i pomieszczenie gospodarcze ...

Powierzchnia
495,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
522 m²
Pokoje
15 pokoi
Cena za m2
2 424,24 zł
cena 1 200 000
dom na sprzedaż - Radzionków

Zbrosławice, Ptakowice
dom na sprzedaż

7HO-DS-25471

Na sprzedaż teren inwestycyjny z budynkiem biurowo - usługowym + hala (warsztat) z nową bramą wjazdową, na terenie działki dodatkowo znajduje się mniejsza hala o konstrukcji stalowej z zamontowaną suwnicą. Działka o powierzchni 2200 m2 pozwala na wydzielenie jeszcze ...

Powierzchnia
263,83 m2
Powierzchnia działki [m2]
2 200 m²
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
2 539,51 zł
cena 670 000
dom na sprzedaż - Zbrosławice, Ptakowice

Tarnowskie Góry, Śródmieście
dom na sprzedaż

7HO-DS-25470

Mega okazja! Kamienica w sercu Tarnowskich Gór – tylko 599 000 zł Na sprzedaż wyjątkowa kamienica z 1929 roku, położona w ścisłym centrum Tarnowskich Gór. To niepowtarzalna okazja zarówno dla inwestorów, jak i osób szukających nieruchomości pod działalność gospodarczą ...

Powierzchnia
151,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
329 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
3 966,89 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Repty
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25316

Wyjątkowy apartament w otoczeniu zieleni – ostatnie 3 mieszkania w tej lokalizacji! Na sprzedaż przestronny apartament o powierzchni 97,2 m², położony w kameralnym budynku wśród zieleni i spokoju. To idealne miejsce dla osób, które cenią ciszę, naturę i wysoki ...

Powierzchnia
97,20 m2
Piętro
1
Pokoje
4 pokoje
Cena za m2
6 687,24 zł
cena 650 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Repty

Tarnowskie Góry, Rybna
działka na sprzedaż

7HO-GS-25103

Na sprzedaż działka budowlana – Tarnowskie Góry, Rybna – 1175 m² Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1175 m², położona w spokojnej i zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór – Rybna. Lokalizacja: Działka znajduje się w drugiej linii zabudowy, przy bocznej, ...

Powierzchnia
1 175,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 352 500
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Rybna