Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25727

Na sprzedaż słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Mieszkanie usytuowane na 1 piętrze - 4 piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, osobno kuchni, łazienki ...

Powierzchnia
49,50 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 464,65 zł
cena 320 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń

Zbrosławice, Wieszowa
dom na sprzedaż

7HO-DS-25713

Na sprzedaż dom jednorodzinny położony w spokojnej części Wieszowej, z wygodnym dojazdem drogą asfaltową. Nieruchomość z dużym potencjałem – idealna dla rodziny lub jako dom dla dwóch pokoleń. Budynek o powierzchni ok. 180 m² całkowitej (154 m² użytkowej) posadowiony ...

Powierzchnia
180,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
607 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
3 327,78 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Zbrosławice, Wieszowa

Tarnowskie Góry, Sowice
dom na sprzedaż

7HO-DS-25712

Ekskluzywny dom w Tarnowskich Górach – blisko centrum i lasu. Na sprzedaż wyjątkowy, nowoczesny dom jednorodzinny o wysokim standardzie, zlokalizowany w Tarnowskich Górach – zaledwie ok. 1,5 km od centrum miasta oraz 500 m od terenów leśnych. Nieruchomość zaprojektowana ...

Powierzchnia
232,93 m2
Powierzchnia działki [m2]
795 m²
Pokoje
6 pokoi
Cena za m2
9 444,90 zł
cena 2 200 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Sowice

Tarnowskie Góry, Rybna
dom na sprzedaż

7HO-DS-25711

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni około 100 m2 w spokojnej zielonej dzielnicy Tarnowskich Gór - Rybna. Nieruchomość usytuowana na ogrodzonej działce o powierzchni 506 m2. Dojazd do domu drogą gminną asfaltową. Na parterze znajduje się salon, duża kuchnia oraz ...

Powierzchnia
100,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
506 m²
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
5 990,00 zł
cena 599 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Rybna

Świerklaniec, Orzech
działka na sprzedaż

7HO-GS-25605

Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana położona w Orzechu, w wyjątkowym miejscu — na wzniesieniu, z którego rozciąga się piękny, otwarty widok na całą panoramę Orzecha. Idealna propozycja dla osób ceniących przestrzeń, spokój i walory widokowe. Parametry działki:    ...

Powierzchnia
751,00 m2
Cena za m2
330,00 zł
cena 247 830
działka na sprzedaż - Świerklaniec, Orzech

Tarnowskie Góry, Sowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25603

Na sprzedaż działka budowlana – Tarnowskie Góry, Sowice, ul. Grzybowa Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1129 m², położona w Tarnowskich Górach – dzielnica Sowice, przy ulicy Grzybowej. Działka ma regularny kształt prostokąta o wymiarach ok. ...

Powierzchnia
1 129,00 m2
Cena za m2
480,00 zł
cena 541 920
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Sowice