nowa oferta
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki

Tarnowskie Góry, Bobrowniki
działka na sprzedaż

7HO-GS-25837

Na sprzedaż 4 działki budowlane w Tarnowskich Górach - Bobrowniki Śląskie. Przedmiotowe działki znajdują się na obszarze obowiązywania miejscowego planu zagospodarowania o oznaczeniu WP - tereny zorganizowanej i nieuciążliwej działalności produkcyjno-wytwórczej i technicznej, ...

Powierzchnia
1 332,00 m2
Cena za m2
250,00 zł
cena 333 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Bobrowniki

Tarnowskie Góry, Lasowice
działka na sprzedaż

7HO-GS-25836

Na sprzedaż działka budowlana w Tarnowskich Górach – idealna lokalizacja! Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 1249 m², położona w spokojnej, bardzo dobrze skomunikowanej części Tarnowskich Gór. Działka jest w całości ogrodzona, z dojazdem drogą ...

Powierzchnia
1 249,00 m2
Cena za m2
288,23 zł
cena 360 000
działka na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Lasowice

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25833

Ogrzewanie w cenie najmu. Do wynajęcia słoneczne mieszkanie w centrum Tarnowskich Gór o powierzchni około 39 m2. Nieruchomość usytuowana na 3 piętrze, 3 piętrowego ocieplonego bloku. Lokal składa się z dużego salonu, małej sypialni (miejsce tylko na łóżko i szafkę), ...

Powierzchnia
39,00 m2
Piętro
3
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
41,03 zł
cena 1 600
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Lasowice
dom na sprzedaż

7HO-DS-25832

Na sprzedaż wolnostojący dom o powierzchni 107 m2 usytuowany na działce około 485 m2 w Tarnowskich Górach - Lasowice. Na parterze znajduje się salon z wyjściem na taras, kuchnia ze spiżarką, dwa niezależne pokoje, łazienka z ubikacją, oraz przedpokój. Na piętrze otwarta ...

Powierzchnia
107,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
500 m²
Pokoje
5 pokoi
Cena za m2
5 794,39 zł
cena 620 000
dom na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Lasowice

Radzionków
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25827

Na sprzedaż bardzo słoneczne i przestronne mieszkanie o powierzchni 36 m2 w Radzionkowie przy ul. Knosały. Lokal usytuowany na 2 piętrze, 4 piętrowego bloku po termomodernizacji. Nieruchomość składa się z dużego pokoju, sypialni, kuchni, łazienki z ubikacją, oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 666,67 zł
cena 240 000
mieszkanie na sprzedaż - Radzionków

Zabrze
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25758

Cena do negocjacji! Na sprzedaż mieszkanie w Zabrzu – osiedle Borsiga | 60 m² | 1 piętro | kamienica Na sprzedaż przestronne mieszkanie o powierzchni 60 m², położone na pierwszym piętrze w dwupiętrowej kamienicy na osiedlu Borsiga w Zabrzu. Budynek obecnie ...

Powierzchnia
60,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
4 916,67 zł
cena 295 000