nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25864

Do wynajęcia bardzo przestronne i słoneczne mieszkanie o powierzchni około 50 m2 w Tarnowskich Górach - Osiedle Przyjaźń. Lokal usytuowany na 4 piętrze, 4 piętrowego ocieplonego bloku. Nieruchomość składa się z dwóch niezależnych pokoi, widnej kuchni, łazienki z ubikacją, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,00 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
nowa oferta
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń

Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
mieszkanie na wynajem

7HO-MW-25863

 Mieszkanie na wynajem – Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń  Do wynajęcia słoneczne, ustawne mieszkanie o powierzchni 50 m², usytuowane na parterze w zadbanym, trzypiętrowym bloku po termomodernizacji.  Układ pomieszczeń:     •    2 oddzielne pokoje     •    przestronna, ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
30,00 zł
cena 1 500
mieszkanie na wynajem - Tarnowskie Góry, Osiedle Przyjaźń
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście

Tarnowskie Góry, Śródmieście
mieszkanie na sprzedaż

7HO-MS-25852

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie 45,8 m² z balkonem i piwnicą – słoneczne, z widokiem na zieleń w Tarnowskich Górach - Osiedle Fazos. Na sprzedaż przestronne i bardzo słoneczne mieszkanie o powierzchni 45,8 m², położone na 2. piętrze w 4-piętrowym bloku, który obecnie ...

Powierzchnia
45,80 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
6 310,04 zł
cena 289 000
mieszkanie na sprzedaż - Tarnowskie Góry, Śródmieście
nowa oferta
działka na sprzedaż - Świerklaniec, Nakło Śląskie

Świerklaniec, Nakło Śląskie
działka na sprzedaż

7HO-GS-25849

Działka budowlana z panoramicznym widokiem – Nakło Śląskie Na sprzedaż 3 działki budowlane położone w miejscowości Nakło Śląskie, usytuowane na wzniesieniu, co zapewnia szeroką, otwartą panoramę okolicy i wyjątkowe poczucie przestrzeni. Nieruchomość ma powierzchnię ...

Powierzchnia
677,00 m2
Cena za m2
300,00 zł
cena 203 100
działka na sprzedaż - Świerklaniec, Nakło Śląskie
nowa oferta
działka na sprzedaż - Tworóg, Brynek

Tworóg, Brynek
działka na sprzedaż

7HO-GS-25848

DZIAŁKA BUDOWLANA W CICHEJ SPOKOJNEJ OKOLICY - BRYNEK, Z KAŻDEJ STRONY ŚCIANA LASU! Do sprzedania atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 2620 m2 w bezpośrednim sąsiedztwie lasu, działka położona w Tworogu - dzielnica Brynek. Urokliwa, cicha okolica, z dala ...

Powierzchnia
2 620,00 m2
Cena za m2
162,00 zł
cena 424 440
działka na sprzedaż - Tworóg, Brynek
nowa oferta
dom na sprzedaż - Mierzęcice, Łubne

Mierzęcice, Łubne
dom na sprzedaż

7HO-DS-25843

Dom na sprzedaż – Mierzęcice, 240 m², działka 790 m² Na sprzedaż przestronny dom o powierzchni całkowitej 240 m², usytuowany na działce o powierzchni 790 m² w Mierzęcicach. Nieruchomość wybudowana w 1990 roku z cegły, dodatkowo docieplona od wewnątrz styropianem ...

Powierzchnia
240,00 m2
Powierzchnia działki [m2]
790 m²
Pokoje
7 pokoi
Cena za m2
3 041,67 zł
cena 730 000